Blog Image
27 / mar

#zostańwdomu

#zostańwdomu

        #zostańwdomu na pewno znamy ten ostatnio bardzo popularny hashtag. I bardzo dobrze. Sytuacja związana z ogłoszeniem przez WHO pandemii SARS-CoV-2 dotknęła nas wszystkich. #zostańwdomu i jeśli to możliwe pracuj zdalnie. My już dawno przeszliśmy do internetu. Bądź online razem z nami 😉 Wszyscy mamy wspólny cel: ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Niestety obecnie jedynym sposobem na walkę z epidemią jest możliwie największe zminimalizowanie kontaktów międzyludzkich, a wręcz izolacja w zasadzie od wszystkich. Chorzy powinni się izolować, żeby nie zarażać zdrowych, a zdrowi, aby uniknąć zachorowania. Dobrze wiemy, że od tego zależy nasza przyszłość. Podjęte dziś kroki uwarunkują dalsze istnienie i funkcjonowanie zarówno ludzi, jak i gospodarki. Dlatego, chociaż wiemy, że bardzo cierpią na tym prawie wszystkie branże, całym sercem podpisujemy się pod zaleceniem #zostańwdomu!

On-line

    My staramy się jednak nie załamywać, nie szerzyć paniki i próbujemy doszukać się pozytywów w #zostańwdomu. Oczywiście, sami stosujemy i zachęcamy Was do zachowania wszelkich środków ostrożności, w miarę możliwości do niewychodzenia z domu i załatwiania wszystkich spraw zdalnie. Na szczęście współczesny świat wyposażył nas w Internet. O ile obecna sytuacja gospodarcza mocno nadszarpnie większość branż, o tyle da również szansę na zaistnienie sprzedaży internetowej na większą skalę. Istniejące firmy mogą poszerzyć swoje usługi, a małe działalności zostaną wreszcie docenione i dostrzeżone. Nasza oferta wpisuje się w 100% w obecny trend, a wręcz konieczność nieopuszczania domu w celu załatwienia ważnych kwestii. Zdajemy sobie sprawę, że remont w aktualnej sytuacji nie jest kwestią niecierpiącą zwłoki, jednak wiemy też, że wielu z Was miało już dawno zaplanowane takie przedsięwzięcie. W związku z powyższym, jeśli macie już urlop i samodzielnie planujecie wykonywać wszystkie czynności, jak układanie podłóg, malowanie ścian, skręcanie mebli, lub też zbliża się nieuchronnie dawno ustalony z fachowcem termin jego wizyty w Waszym domu, a ze względów profilaktycznych nie wychodzicie z domu i nie zdążyliście zakupić wybranych paneli, płytek czy krzeseł, albo co gorsza, jeszcze ich nie wybraliście – szczerze uważamy, że nasza oferta skierowana jest właśnie do Was. Uruchamiając sprzedaż projektów on-line nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy, jak bardzo może ona ułatwić życie wielu osobom podczas tego czasu #zostańwdomu.

U nas, bez wychodzenia z domu

    Na naszej stronie oferujemy do zakupu przede wszystkim PROJEKTY GOTOWE. Są to projekty przykładowych pomieszczeń, a więc w tej wersji, nie są one dostosowane do Twojego pomieszczenia. Przed zakupem masz jednak podane wymiary tego pomieszczenia, a więc możesz samemu wywnioskować, czy będziesz w stanie idealnie odzwierciedlić wybraną propozycję w swoim wnętrzu, czy też z jakiegoś elementu czy mebla będzie trzeba zrezygnować lub przeorganizować zaproponowane przez nas ustawienie. Będzie to wymagała nieco główkowania, ale taki pakiet ma najniższą cenę, co jest zdecydowanie jego atutem. Oprócz szczegółowych wymiarów pomieszczenia, pod postacią rzutu układu funkcjonalnego wraz z opisami technicznymi i rzutu z elementami instalacji otrzymasz w tym pakiecie: zestawienie użytych w projekcie mebli, zestawienie elementów budowlanych wraz z obliczeniami dot. ich ilości, rysunki zabudowy meblowej „na wymiar”, kłady ścian, wizualizacje oraz wizualizację 360 stopni.

🙂

Z takim pakietem nie musisz martwić się już w zasadzie o nic więcej. Z Twoich barków zdejmujemy ogromy ciężar związany np. z dopasowywaniem i poszukiwaniem mebli, farb, płytek czy paneli. W pakiecie otrzymujesz wyszczególnione wszystkie wykorzystane w projekcie produkty wraz z adresami stron internetowych, gdzie można je zakupić bez wychodzenia z domu. Takie samo zestawienie dotyczy materiałów budowlanych wraz z przeliczeniem ilości, jakiej będziesz potrzebował. Obecnie również markety budowlane oferują możliwość zakupu tych produktów on-line z dostawą do Twojego domu. Poza tym, jeśli w wybranym przez Ciebie projekcie prezentujemy zabudowę meblową „na wymiar”, otrzymasz wszystkie niezbędne rysunki, wraz z wymiarami, które wystarczy tylko pokazać stolarzowi. Nie będzie żadnych niedomówień, nieporozumień, nic dodatkowo nie będziesz musiał tłumaczyć. Co więcej, w pakiecie projektu gotowego otrzymujesz również wizualizacje wnętrza oraz niezwykle efektowną wizualizację 360 stopni. Oznacza to, że za pomocą odpowiedniego programu w Twoim komputerze (instrukcję pobrania darmowego programu również otrzymujesz w pakiecie) możesz poczuć się, jakbyś sam znajdował się w remontowanym pomieszczeniu. Jest to technologia interaktywnej panoramy, co oznacza, że za pomocą myszki możesz swobodnie rozglądać się po wnętrzu. Jest to fantastyczne rozwiązanie dla osób, które mają problem z wyobrażeniem sobie, jak będzie wyglądać pomieszczenie po remoncie. Dzięki takiej wizualizacji wszystko widać od razu, nic nie trzeba sobie wyobrażać! Trzeba pamiętać jedynie, że w pakiecie gotowym, wszystkie wymiary i obliczenia dostosowane są do PRZYKŁADOWEGO, a nie Twojego wnętrza.

On-line a jednak dopasowane?

STANDARD

Jeśli jednak nie masz wyobraźni przestrzennej, nie chcesz się zastanawiać, czy projekt, który Ci się spodobał można zaadaptować do Twojego pomieszczenia, wybierz po prostu drugi z oferowanych przez nas pakietów – ADAPTACJA STANDARD. W tej wersji niektóre elementy z opisanego wyżej pakietu gotowego, nasi projektanci dopasują i wyliczą już bezpośrednio do Twojej kuchni, sypialni, salonu czy łazienki. Dostaniesz czarno na białym rzut układu funkcjonalnego wraz z opisami technicznymi i rzut z elementami instalacji, zestawienie wykorzystanych mebli oraz elementów budowlanych wraz z obliczeniami dot. niezbędnej ilości. Oznacza to na przykład, że będziesz doskonale wiedział ile, jakiej farby i gdzie możesz kupić BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

PREMIUM

Najbardziej obszernym pakietem, który oferujemy jest ADAPTACJA PREMIUM. Dodaliśmy tutaj, oprócz tego co znajdziecie w adaptacji standard, kłady (czyli rysunki poszczególnych ścian) oraz wizualizacje zwykłe i wizualizację 360 stopni, odnoszące się już tylko do Twojego pomieszczenia, także dzięki tym elementom będziesz mógł poczuć się jakbyś już był w swoim nowym wyremontowanym wnętrzu!

co więcej ?

Te wszystkie opcje zostały również szczegółowo omówione na naszej stronie internetowej w zakładce PAKIETY. Przypomnijmy również, że w naszej ofercie znajduje się również PROJEKT INDYWIDUALNY oraz KONSULTACJE ON-LINE, a ponadto w każdy piątek na naszym fanpage na Facebooku oraz Instagramie możecie zadawać pytania naszym projektantom w ramach cotygodniowej akcji„PIĄTEK Z ARCHITEKTEM”.

Podsumowując,#zostańwdomu-  ten wpis powstał z troski o Was i o nas. Chcieliśmy pokazać Wam, że mimo trudnych warunków, z jakimi przyszło nam się zmierzyć, nasze życie nie musi wywracać się zupełnie do góry nogami. Absolutnie odradzamy wychodzenie z domu, jakiekolwiek wycieczki do supermarketów czy sklepów budowlanych. Ale jednocześnie staramy się pokazać, że możliwe jest przeprowadzenie zaplanowanego wcześniej remontu. Musimy stosować szczególną ostrożność, jednak, aby nie zwariować, pamiętajmy też o zachowaniu odrobiny normalności w tych szalonych czasach. #zostańwdomu

Dodaj komentarz