PROJEKT INDYWIDUALNY
dopasowany
taki jak chcesz

    Projekt indywidualny to bardzo dobre rozwiązanie, które pozwala idealnie dopasować projekt do Ciebie, Twojego mieszkania i budżetu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponując wykonanie projektu wnętrza dowolnego pomieszczenia, jak również całego domu, mieszkania, biura czy przestrzeni publicznej. Poniżej znajdują się informacje o zawartości i sposobie zamawiania projektu indywidualnego.

    Oferujemy również możliwość miksowania pakietu standard z pakietem premium, na przykład zamawiając  projekt  trzech pomieszczeń, (kuchnia, salon, łazienka) możesz wybrać kuchnie i łazienkę w pakiecie premium natomiast natomiast salon w pakiecie standard. Poniżej znajdują się informacje o zawartości pakietów,cennik oraz etapy współpracy. 

ZAWARTOŚĆ PAKIETÓW

CENNIK USŁUG

UWAGA: dopuszczalny jest wybór różnych pakietów dla różnych pomieszczeń w jednym mieszkaniu/domu. W takim razie prosimy o przesłanie zapytania, a my wyślemy indywidualną wycenę.

PRZYKŁAD: koszt projektu salonu z aneksem o powierzchni 30m2 to 1350zł (pakiet standard) lub 3600zł (pakiet premium)

ETAPY WSPÓŁPRACY

    Projekt indywidualny online to alternatywa dla standardowego projektu wnętrza u architekta. Jedyną różnicą jest sposób komunikacji, który pozwala nam zaoszczędzić czas, a co się z tym wiąże, również pieniądze. Jeśli jednak zależy Ci na naszej wizycie skontaktuj się z nami a wycenimy to indywidualnie. 

Czy zaczniesz z nami projektowanie?

Napisz do nas: fai.kontakt@gmail.com
lub zadzwoń: 782 227 533