PROJEKT INDYWIDUALNY
dopasowany
taki jak chcesz

    Projekt indywidualny to bardzo dobre rozwiązanie, które pozwala idealnie dopasować projekt do Ciebie, Twojego mieszkania i budżetu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponując wykonanie projektu wnętrza dowolnego pomieszczenia, jak również całego domu, mieszkania, biura czy przestrzeni publicznej. Poniżej znajdują się informacje o zawartości i sposobie zamawiania projektu indywidualnego.

    Oferujemy również możliwość miksowania pakietu standard z pakietem premium, na przykład zamawiając  projekt  trzech pomieszczeń, (kuchnia, salon, łazienka) możesz wybrać kuchnie i łazienkę w pakiecie premium natomiast natomiast salon w pakiecie standard. Poniżej znajdują się informacje o zawartości pakietów,cennik oraz etapy współpracy. 

ZAWARTOŚĆ PAKIETÓW

CENNIK USŁUG

    Wszystkie projekty wyceniamy indywidualni ena podstawie materiałów i rozmów z klientami.  Na cene ma wpływ wiele czynników, rodzaj projektu (czy standard czy premium), rodzaj współpracy (czy online czy z dojazdami i spotkaniami) czy skomplikowanie pomieszczeń.  Każda wycena jest omawiana z klientem przed rozpoczęciem prac i dopasowana do budżetu inwestora.  Przykładowa wycena :

mieszkanie w bloku około 45m2
140zł/m2 premium , 
60zł standard 

mieszkanie w domu około 90m2
120zł/m2 premium ,
 40zł standard 

UWAGA: dopuszczalny jest wybór różnych pakietów dla różnych pomieszczeń w jednym mieszkaniu/domu. W takim razie prosimy o przesłanie zapytania, a my wyślemy indywidualną wycenę.

ETAPY WSPÓŁPRACY

    Projekt indywidualny online to alternatywa dla standardowego projektu wnętrza u architekta. Jedyną różnicą jest sposób komunikacji, który pozwala nam zaoszczędzić czas, a co się z tym wiąże, również pieniądze. Jeśli jednak zależy Ci na naszej wizycie skontaktuj się z nami a wycenimy to indywidualnie. 

Czy zaczniesz z nami projektowanie?

Napisz do nas: fai.kontakt@gmail.com
lub zadzwoń: 663 640 446