O NAS

KIM JESTEŚMY

Założycielami FAST IDEA projekty wnętrz jest dwóch architektów (Marcin i Mateusz), którzy znają się od przedszkola. Chcąc pomóc jak największej ilości osób w zmaganiach z przestrzenią, weszli do internetu, gdzie tworzą stronę, na której właśnie jesteś.

POCZĄTKI

Pewnego dnia, rozmyślając przy kawie na temat problemów, jakie pojawiają się podczas współpracy pomiędzy architektem, a klientem, wpadliśmy na pomysł stworzenia studia projektowego online. FAI -skrót od fast idea, czyli szybkie i proste pozyskanie wymarzonego projektu gotowego do adaptacji do Twojego wnętrza.

Ale wracając do naszych początków, pijąc kolejny łyk kawy, zaczęliśmy rozmawiać o problemach, które pojawiają się w Twojej głowie już na początku rozmyślaniach o zmianie wnętrza. Podobnie jak w każdym twórczym zespole, wykorzystaliśmy dużą tablicę, kolorowe mazaki i rozpoczęliśmy burzę mózgów. Wypisaliśmy na początku wszystkie potencjalne problemy, na które można natrafić przy urządzaniu wnętrza z architektem. Na naszej liście znalazły się takie pozycje jak:

– trudności w zrozumieniu czego tak naprawdę potrzebujesz,

– niedopasowanie projektu do Twojej wizji, 

– brak czasu na spotkania z architektem,

– strach o cenę usług architekta,

– problemy z podejmowaniem decyzji,

– długość procesu projektowego.

Myśląc o wyżej wymienionych problemach, stworzyliśmy specjalnie dla Was studio architektoniczne online: FAST IDEA projekty wnętrz. Mamy nadzieję, że nasze projekty spełnią Twoje oczekiwania, a współpraca z nami będzie dla Ciebie czystą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Powodzenia w poszukiwaniu wymarzonego wnętrza!

Ponieważ kawa się skończyła, wzięliśmy się za pracę!