GOTOWA ARANŻACJA
w 10 minut
pakiet informacji
widzisz, co kupujesz
możliwość adaptacji

Gotowa aranżacja to produkt, który umożliwia nam zagwarantowanie najniższej ceny. Na stronie w zakładce projekty wnętrz można znaleźć gotowe aranżacje wykonane przez naszych architektów. W ramach produktu (gotowa aranżacja) proponujemy 3 warianty: projekt gotowy, adaptacja standard oraz adaptacja premium. Projekt gotowy oparty jest na naszym przykładowym wnętrzu, które można samemu dopasować do swojego wnętrza (samodzielna adaptacja). Jeżeli wybierzesz jeden z dwóch wariantów adaptacji, my zajmiemy się dopasowaniem zakupionej aranżacji do Twojego pomieszczenia. Dokładne rozróżnienie zawartości pakietów możesz zobaczyć poniżej.

ZAWARTOŚĆ PAKIETÓW

wybierz interesującą Cię zawartość projektu

JAK ZAMÓWIĆ PROJEKT

w kilku prostych krokach

PROJEKT GOTOWYKROK 1
W zakładce PROJEKTY WNĘTRZ wybierz interesujący Cię projekt. Wybierz rodzaj projektu - PROJEKT GOTOWY.
KROK 2
Wypełnij krótki formularz zamówienia.
KROK 3
Wybierz metodę płatności i dokonaj wpłaty.
KROK 4
Odbierz maila z projektami. Projekty wnętrz zostaną przesłane automatycznie po zaksięgowaniu płatności.


ZOBACZ JAKIE TO PROSTE

ADAPTACJA STANDARD / ADAPTACJA PREMIUMKROK 1
W zakładce PROJEKTY WNĘTRZ wybierz interesujący Cię projekt. Wybierz rodzaj projektu – ADAPTACJA STANDARD lub ADAPTACJA PREMIUM. Różnice zawartości znajdziesz w tabelce na górze tej strony.
KROK 2
Przejdź do zakładki JAK MIERZYĆ WNĘTRZE, następnie zmierz swoje wnętrze według podanych w zakładce kroków oraz wykonaj zdjęcia.
KROK 3
Wypełnij formularz przy wybranym projekcie, załączając plik z rysunkami i zdjęciami oraz wypełnij ankietę. Na podstawie przesłanych materiałów z formularza nasz projektant wnętrz będzie mógł zaadaptować projekt gotowy do Twojego wnętrza.
KROK 4
Architekt przeanalizuje czy wybrany przez Ciebie projekt wraz z wytycznymi z formularza będzie można dopasować do przesłanych przez Ciebie wymiarów pomieszczenia. Następnie poczekaj na odpowiedź z naszej strony (maksymalnie 3 dni robocze).
KROK 5
Po akceptacji wybranego projektu zostanie wysłany mail z danymi do wpłaty na konto. Po zaksięgowaniu płatności wyślemy do Ciebie maila z informacją o rozpoczęciu pracy nad projektem.
KROK 6
Odbierz maila z projektem dopasowanym do Twojego wnętrza – ADAPTACJA STANDARD lub ADAPTACJA PREMIUM. Czas oczekiwania na projekt jest zależny od rodzaju projektu.

ZOBACZ JAKIE TO PROSTE

PRZYKŁAD GOTOWA ARANŻACJA
  PROJEKT -> REALIZACJA

przesuń suwak

Więcej naszych projektów znajdziesz w zakładce